Producenci
System audio Blaupunkt PS11DB (Bluetooth Karaoke) (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Częstotliwość adaptera AC | 50/60 Hz |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 4 h |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Czas ładowania | 8 h |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Pojemność baterii | 4500 mAh |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny, Bateria |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 18,2 kg |
| Wysokość produktu | 1033 mm |
| Szerokość produktu | 308 mm |
| Głębokość produktu | 290 mm |
| Wydajność | |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Ustawienia korektora | Tak |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 WMA |
| Obsługiwane karty pamięci | SD |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 32 GB |
| Pasmo FM | 87,5 - 108 MHz |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Radio FM | Tak |
| Regulacja poziomu tonów niskich | Tak |
| Liczba wyrównywaczy pasm | 6 |
| Regulowana góra | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Audio | |
| Moc wyjściowa (RMS) | 90 W |
| Moc szczytowa (PMPO) | 1200 W |
| Porty i interfejsy | |
| Wi-Fi | Nie |
| Wejście AUX | Tak |
| Wersja Bluetooth | 2.1+EDR |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Mikrofon | Tak |
| Profile Bluetooth | A2DP |
| Bluetooth | Tak |
| Pasmo Bluetooth | 10 m |
| Pozostałe funkcje | |
| Ilość | 1 |
| Ilość stacji | 40 |
| Ilość wejść mikrofonowych | 2 |
| Głośniki | |
| Ilość głośników | 1 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące