Producenci
System chłodzenia cieczą K Wasserkühlung LA240-S ARGB Sync
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Materiały | Guma Aluminium |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Kolor produktu | Czarny |
| Złącze wentylatora | 4-pin |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Tworzywo bloku wodnego | Miedź |
| Moc | |
| Pobór mocy pompy | 4,2 W |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 350 W |
| Natężenie znamionowe | 0,38 A |
| Napięcie znamionowe | 12 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość chłodnicy | 2,7 cm |
| Długość tuby | 35 cm |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 120 x 120 x 25 mm |
| Głębokość chłodnicy | 12 cm |
| Szerokość chłodnicy | 27,7 cm |
| Wydajność | |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1151 (Socket H4) LGA 1150 (Socket H3) Socket AM4 LGA 1200 (Socket H5) Socket AM3+ LGA 1155 (Socket H2) LGA 1156 (Socket H) LGA 2011-v3 (Socket R) Gniazdo AM3 LGA 2066 LGA 2011 (Socket R) LGA 1851 LGA 1700 Gniazdo AM5 |
| Złącze pompy | 3-pin + 4-pin |
| Maksymalny przepływ powietrza | 79,3 ft³/min |
| Model | Zestaw do chłodzenia płynami |
| Prędkość motora pompy (maksymalna) | 2500 RPM |
| Ilość sztuk | 1 |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 3,45 mmH2O |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 38,35 dB |
| Prędkość obrotowa (min) | 600 RPM |
| Prędkość motora pompy (minimalna) | 1500 RPM |
| Prędkość obrotowa (max) | 2500 RPM |
| Przeznaczenie | Płyta główna |
Gwarancja 24 miesiące