Producenci
System chłodzenia procesora Xilence Performance A+ XC061 12 cm Czarny 1 szt.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Ilość ciepłowodów | 5 |
| Tworzywo płyta podstawy | Miedź |
| Złącze wentylatora | 4-pin |
| Materiał statecznika | Aluminium |
| Moc | |
| Napięcie znamionowe | 12 V |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 220 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga wraz z opakowaniem | 900 g |
| Waga produktu | 685 g |
| Głębokość produktu | 128 mm |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 120 x 120 x 25 mm |
| Szerokość produktu | 108 mm |
| Wysokość produktu | 150 mm |
| Wymiary wentylatora 2 (SxGxW) | 120 x 120 x 25 mm |
| Wydajność | |
| Prędkość obrotowa (max) | 1600 RPM |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 2011-v3 (Socket R) LGA 2066 Socket AM4 LGA 1151 (Socket H4) LGA 1150 (Socket H3) Gniazdo AM5 LGA 1155 (Socket H2) LGA 1156 (Socket H) LGA 1200 (Socket H5) LGA 2011 (Socket R) LGA 1700 |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 18 dB |
| Model | Chłodnica powietrza |
| Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie | Tak |
| Typ łożyska | Łożysko dynamiki płynów (FDB) |
| Przeznaczenie | Procesor |
| Ilość sztuk | 1 |
| Prędkość obrotowa (min) | 700 RPM |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 32,5 dB |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie dotykaj wentylatora podczas pracy urządzenia. Zastosuj odpowiednie środki ostrożności podczas instalacji, aby uniknąć uszkodzenia komponentów komputera. Upewnij się, że urządzenie jest wyłączone przed rozpoczęciem montażu lub demontażu chłodzenia. |
Gwarancja 24 miesiące