Producenci
System filtrujący wodę kranową Dafi Flow Comfort D-1 z baterią trójdrożną VITO (chrom)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Chromowy |
| Maksymalna temperatura pracy | 30 °C |
| Czas użytkowania | max. 1 rok (w zależności od jakości wody i rodzaju zanieczyszczeń) |
| Wydajność filtra | do 4,3 l/min |
| Minimalna temperatura pracy | 4 °C |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 110 mm |
| Głębokość produktu | 110 mm |
| Wysokość produktu | 290 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość opakowania | Kran jednodrożny Elektroniczny, inteligentny wskaźnik LED wymiany wkładu filtrującego Pasek do badania twardości wody Uchwyt do montażu filtra wody na ścianie Głowica wkładu filtrującego wodę Trójnik z zaworem, elastyczny wężyk Jeden wkład filtrujący D 1, poprawiający smak wody kranowej i redukujący jej nadmierną twardość |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed pierwszym użyciem dokładnie przepłucz. Unikaj mycia w zmywarce, chyba że producent zaleca inaczej. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące