Producenci
System mesh TP-LINK Deco X50-5G(1-pack)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Serwer DHCP | Tak |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Tak |
| Technologia Inteligent mesh | Tak |
| MIMO | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Klient DHCP | Tak |
| Konstrukcja | |
| Typ produktu | System siatki |
| Maksymalny zasięg | 230 m2 |
| Ilość anten | 2 |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ anteny | Wewnętrzne |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 123 mm |
| Szerokość produktu | 130 mm |
| Wysokość produktu | 210,5 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zawartość opakowania | |
| Kabel sieciowy | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Funkcje bezprzewodowej sieci LAN | |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Proxy IGMP | Tak |
| Dynamiczny adres IP | Tak |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo) | 2402 Mbit/s |
| IGMP snooping | Tak |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo) | 574 Mbit/s |
| Stałe IP | Tak |
| Dynamiczny DNS (DDNS) | Tak |
| VLAN tagowany | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11b Wi-Fi 4 (802.11n) Wi-Fi 6 (802.11ax) 802.11g |
| Obsługuje aplikcje sterujące | TP-Link Deco |
| Mostek WDS (Wireless Distribution System) | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Protokół Point-to-point over Ethernet (PPPoE) | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11a IEEE 802.11g IEEE 802.11b IEEE 802.11n IEEE 802.11ac |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2 WPA WPA3 |
| Protokoły | |
| Obsługiwane protokoły sieciowe (IPv6) | IPv4/IPv6 |
| Porty i interfejsy | |
| Ethernet WAN | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 3 |
| Sieć komórkowa | |
| Generacja sieci mobilnej | 5G |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
Gwarancja 24 miesiące