Producenci
System mesh TP-LINK Deco X50-PoE(1-pack)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS 11.0 iOS 11.0 iOS 14 iOS 14 iOS 10.0 Android 6.0 iOS 13 iOS 13 iOS 9.0 iOS 9.0 iOS 9.0 iOS 9.0 Android 9.0 Android 8.0 Android 8.0 iOS 12 iOS 15 Android 5.0 Android 5.0 Android 7.0 Android 7.0 Android 7.0 |
| Kontrola rodzicielska | Tak |
| Zabezpieczenie firewall | SPI Firewall |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Tak |
| Wsparcie systemu Chmury | TP-Link ID |
| Przekierowanie portów | Tak |
| Serwer DHCP | Tak |
| Technologia Inteligent mesh | Tak |
| MIMO | Tak |
| Klient DHCP | Tak |
| Funkcje kontroli rodzicielskiej | Na dobranoc, Filtr zawartości, Profile specjalne, Czas dla rodziny, Time rewards, Raporty tygodniowe/miesięczne |
| Konstrukcja | |
| Maksymalny zasięg | 230 m² |
| Typ produktu | Mesh router |
| Przycisk reset | Tak |
| Typ anteny | Wewnętrzny |
| Kolor produktu | Biały |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 154 mm |
| Szerokość produktu | 154 mm |
| Wysokość produktu | 68,6 mm |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Zawartość opakowania | |
| Kabel Ethernet | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Liczba urządzeń w zestawie | 1 szt. |
| Funkcje bezprzewodowej sieci LAN | |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo) | 2402 Mbit/s |
| Proxy IGMP | Tak |
| IGMP snooping | Tak |
| Stałe IP | Tak |
| Dynamiczny adres IP | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2 WPA WPA3 |
| Dostęp dla gości | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo) | 574 Mbit/s |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Dynamiczny DNS (DDNS) | Tak |
| Protokół Point-to-point over Ethernet (PPPoE) | Tak |
| Liczba sieci gościnnych (5 GHz) | 1 |
| Liczba sieci gościnnych (2,4 GHz) | 1 |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11b IEEE 802.11n IEEE 802.11g IEEE 802.11ax IEEE 802.11ac IEEE 802.11a |
| Obsługuje aplikcje sterujące | TP-Link Deco |
| VLAN tagowany | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Obsługa PoE | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 2500 Mbit/s 1000 Mbit/s |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Należy unikać kontaktu z cieczami, ponieważ może to spowodować porażenie prądem. Nie wolno otwierać obudowy urządzenia - ryzyko porażenia prądem. Produkt może emitować fale radiowe, które mogą zakłócać pracę innych urządzeń elektronicznych. |
Gwarancja 36 miesięcy