Producenci
System mesh TP-LINK Deco XE75 Pro(3-pack)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Tak |
| Kontrola rodzicielska | Tak |
| Klient DHCP | Tak |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Przekierowanie portów | Tak |
| MIMO | Tak |
| Taktowanie procesora | 1,7 GHz |
| Serwer DHCP | Tak |
| Zabezpieczenie firewall | SPI Firewall |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Technologia Inteligent mesh | Tak |
| Funkcje kontroli rodzicielskiej | Na dobranoc, Profile specjalne, Pause the Internet, Time rewards, Filtr zawartości, Czas dla rodziny, Kontrola czasu, Raporty tygodniowe/miesięczne |
| BeamForming | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ anteny | Wewnętrzne |
| Ilość anten | 4 |
| Typ produktu | System siatki |
| Diody LED | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Moc nadawania | FCC: <30 dBm (2.4 GHz), <30 dBm (5 GHz), <30 dBm (6 GHz), CE: <20 dBm (2.4 GHz), <23 dBm (5 GHz), <23 dBm (6 GHz) |
| Maksymalny zasięg | 670 m2 |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 12 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 105 mm |
| Szerokość produktu | 105 mm |
| Wysokość produktu | 169 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Zawartość opakowania | |
| Kabel sieciowy | Tak |
| Liczba dołączonych produktów | 3 szt. |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Liczba urządzeń w zestawie | 3 szt. |
| Funkcje bezprzewodowej sieci LAN | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2-PSK WPA WPA3 |
| IGMP snooping | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11a IEEE 802.11ac IEEE 802.11g IEEE 802.11ax IEEE 802.11b IEEE 802.11n |
| Stałe IP | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11g 802.11a Wi-Fi 6E (802.11ax) Wi-Fi 6 (802.11ax) 802.11b |
| Częstotliwość Wi-Fi | Trójpasmowy (2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) |
| Dynamiczny DNS (DDNS) | Tak |
| Proxy IGMP | Tak |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (trzecie pasmo) | 2402 Mbit/s |
| Dostęp dla gości | Tak |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo) | 574 Mbit/s |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo) | 2402 Mbit/s |
| Dynamiczny adres IP | Tak |
| Protokół Point-to-point over Ethernet (PPPoE) | Tak |
| Mostek WDS (Wireless Distribution System) | Tak |
| VLAN tagowany | Tak |
| Liczba sieci gościnnych (5 GHz) | 1 |
| Liczba sieci gościnnych (2,4 GHz) | 1 |
| Obsługuje aplikcje sterujące | TP-Link Deco |
| Protokoły | |
| Obsługiwane protokoły sieciowe (IPv6) | Y |
| Porty i interfejsy | |
| Ethernet WAN | Tak |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 3 |
Gwarancja 24 miesiące