Producenci
System wielofunkcyjny Canon Pixma TS9550a 3-w-1 A3 z faksem - Inkjet
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Liczba wkładów drukujących | 5 |
| Funkcja duplex | Drukuj |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny, Cyjan, Purpurowy, Pigment czarny, Żółty |
| Konstrukcja | |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Pozycjonowanie na rynku | Dom i biuro |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Przekątna ekranu | 10,8 cm (4.25") |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ ekranu | LCD |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Moc | |
| Średnie zużycie energii podczas kopiowania | 14 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 2 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 193 mm |
| Waga produktu | 9,7 kg |
| Głębokość produktu | 366 mm |
| Szerokość produktu | 468 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 30 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 80% |
| Sieć | |
| Technologie mobilnego wydruku | PIXMA Cloud Link Google Cloud Print Apple AirPrint |
| Technologia okablowania | 10/100Base-T(X) |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100 Mbit/s |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WEP WPA2-PSK WPA-PSK |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11a 802.11b |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 Windows 10 Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.12 Sierra Mac OS X 10.14 Mojave Mac OS X 10.11 El Capitan Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Wydajność | |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSDXC MicroSD MicroSDHC SDXC SD SDHC |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Port USB | Tak |
| Złącze USB | USB Typu B |
| Bezpośrednie drukowanie | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Prędkość drukowania | |
| Technologia druku | Atramentowa |
| Podwójne drukowanie | Tak |
| Prędkość druku (ISO / IEC 24734), kolor | 10 ipm |
| Prędkość druku (ISO / IEC 24734), mono | 15 ipm |
| Drukowanie | Drukowanie w kolorze |
| Tryby druku duplex | Automatyczna |
| Druk bez marginesów | Tak |
| Drukowanie DVD/CD | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 4800 x 1200 DPI |
| Kopiowanie | |
| N-in-1 funkcja kopiowania | Tak |
| Funkcja n w jednym (N=) | 4 2 |
| Czas uzyskania pierwszej kopi (kolor, normalny) | 19 s |
| Funkcja kopiowania dowodów tożsamości | Tak |
| Kopiowanie | Kopiowanie w kolorze |
| Maksymalna liczba kopii | 99 kopii |
| Zmniejszanie/powiększanie kopii | 25 - 400% |
| Moc wejściowa i wyjściowa | |
| Pojemność automatycznego podajnika papieru | 20 ark. |
| Podajnik uniwersalny | Tak |
| Automatyczny podajnik dokumentów (ADF) | Tak |
| Całkowita liczba podajników | 1 |
| Całkowita pojemność wejściowa | 50 ark. |
| Pojemność 1 podajnika papieru | 50 ark. |
| Faks | |
| Fax | Nie |
| Skanowanie | |
| Głębokość koloru wyjścia | 8 bit |
| Typ skanera | Skaner płaskiej powierzchni i ADF |
| Maksymalny obszar skanowania | 216 x 297 mm |
| Optyczna rozdzielczość skanowania | 1200 x 2400 DPI |
| Skanowanie | Skanowanie w kolorze |
| Technologia skanowania | CIS |
| Głębokość koloru wejścia | 16 bit |
| Wyjściowa głębokość skali szarości | 8 bit |
| Wejściowa głębokość skali szarości | 16 bit |
| Obsługa papieru | |
| Rozmiary nośników non-ISO | Listowy Prawny |
| Gramatura podajnika papieru | 64 - 105 g/m² |
| Dopasuj szerokość nośnika | 55 - 215,9 mm |
| Typy nośników podajnika papieru | Papier półbłyszczący Papier matowy Papier wysokiej rozdzielczości Koperty Zwykłyˌ czysty papier Papier artystyczny Papier błyszczący Papier fotograficzny |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A4 A3 A5 |
| Dopasuj długość nośnika | 210 - 297 mm |
| Rozmiary kopert | Com-10 DL |
| Rozmiary seri B ISO (B0…B9) | B5 |
| Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A) | A3 |
| Rozmiary nośników bez brzegu nadających się do druku | 25x30 13x13 10x15 20x25 10x10 8.9x8.9 13x18 30x30 17.5x25 |
Fabryczna Gwarancja 6 miesięcy