Producenci
Szafa Digitus DN-10-06U-B cabinet - 6U
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Konstrukcja drzwi przednich | Szkło |
| Materiały | Stal |
| Maksymalny udźwig | 30 kg |
| Panele boczne w zestawie | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zamek | Tak |
| Zamek klucza drzwi przednich | Tak |
| Model | Szafa wisząca |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Pojemność stelaża | 6U |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 5,33 kg |
| Głębokość produktu | 300 mm |
| Szerokość produktu | 312 mm |
| Wysokość produktu | 330 mm |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 360 mm |
| Szerokość opakowania | 370 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 8 kg |
| Wysokość opakowania | 400 mm |
| Pojemność opakowania | 51948 cm³ |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85381000 |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Maska z numerem seryjnym | 94032080 |
Gwarancja 24 miesiące