Producenci
Szafa Rack DIGITUS DN-10-05U-1 254 mm (10") - 312x300 mm (szer. x głęb.) Biała
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Panele boczne w zestawie | Tak |
| Maksymalny udźwig | 30 kg |
| Konstrukcja drzwi przednich | Szkło |
| Materiały | Stal |
| Pojemność stelaża | 6U |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Model | Szafa wisząca |
| Kolor produktu | Szary |
| Waga i rozmiary | |
| Rozmiar | 25,4 cm (10") |
| Szerokość (imperialna) | 32 cm (12.6") |
| Głębokość | 34 cm (13.4") |
| Wysokość (imperialna) | 31 cm (12.2") |
| Wysokość produktu | 310 mm |
| Szerokość produktu | 312 mm |
| Głębokość produktu | 300 mm |
| Dane opakowania | |
| Pojemność opakowania | 50400 cm³ |
| Głębokość opakowania | 360 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 8 kg |
| Szerokość opakowania | 350 mm |
| Pozostałe funkcje | |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 320 x 340 x 310 mm |
| Dane logistyczne | |
| Maska z numerem seryjnym | 94032080 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85381000 |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
Gwarancja 24 miesiące