Producenci
Szafa instalacyjna Rack wisząca 19" 6U 570x600 szybki montaż szara Lanberg (flat pack)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Pojemność stelaża | 6U |
| Kolor produktu | Szary |
| Maksymalny udźwig | 60 kg |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Wymagany montaż | Tak |
| Model | Szafa wisząca |
| Waga i rozmiary | |
| Rozmiar | 48,3 cm (19") |
| Głębokość produktu | 600 mm |
| Szerokość produktu | 570 mm |
| Wysokość produktu | 370 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 2 |
Gwarancja 24 miesiące