Producenci
Szafa instalacyjna wisząca 19" 12U 570x600 szybki montaż czarna Lanberg (flat pack)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pojemność stelaża | 12U |
| Wymagany montaż | Tak |
| Maksymalny udźwig | 60 kg |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 635 mm |
| Rozmiar | 48,3 cm (19") |
| Głębokość produktu | 600 mm |
| Szerokość produktu | 570 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 2 |