Producenci
Szafa jednosekcyjna Lanberg WF01-6606-10B (6U; 368mm / 600mm / 600 mm; wisząca; Szklane; 19''; kolor czarny) (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Konstrukcja drzwi tylnych | Stal |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Zamek klucza drzwi przednich | Tak |
| Pojemność stelaża | 6U |
| Rodzaj produktu | 4-słupki |
| Usuwalne panele boczne | Tak |
| Konstrukcja panelu bocznego | Stal |
| Materiały | Stal Szkło hartowane |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Liczba wentylatorów | 0 went. |
| Konstrukcja drzwi przednich | Szkło hartowane |
| Maksymalny udźwig | 60 kg |
| Regulowane szyny montażowe | Tak |
| Relingi | Tak |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Zamek | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | Szafa wisząca |
| Panele boczne w zestawie | Tak |
| Wymagany montaż | Tak |
| Grubość szyny zębatki | 1,5 mm |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Rodzaj ramy | Zamknięty |
| Zamek na klucz panelu bocznego | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 374 mm |
| Głębokość wewnętrzna | 50,5 cm |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Rozmiar | 48,3 cm (19") |
| Głębokość produktu | 600 mm |
| Dane opakowania | |
| Liczba nakrętek | 10 |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| W zestawie nakrętki | Tak |
| Dołączone śruby | Tak |
Gwarancja 24 miesiące