Producenci
Szafa rack 19" TRITON 15U 600x600mm stojąca NEW
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Model | Stojak wolnostojący |
| Kolor produktu | Szary |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Pojemność stelaża | 15U |
| Relingi | Tak |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Maksymalny udźwig | 800 kg |
| Usuwalne panele boczne | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 600 mm |
| Wewnętrzna wysokość | 76,8 cm |
| Wewnętrzna szerokość | 49,7 cm |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Wysokość produktu | 770 mm |
| Waga produktu | 34,7 kg |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 43,3 kg |
Gwarancja 24 miesiące