Producenci
Szafa rack Extralink 12U 600x600 szara montowana na ścianie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Szary |
| Pojemność stelaża | 12U |
| Model | Szafa wisząca |
| Konstrukcja panelu bocznego | Stal |
| Materiały | Stal |
| Zdejmowalne drzwi tylne | Nie |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Konstrukcja drzwi tylnych | Stal |
| Konstrukcja drzwi przednich | Szkło hartowane |
| Zamek | Tak |
| Zamek na klucz panelu bocznego | Tak |
| Rodzaj ramy | Zamknięty |
| Panele boczne w zestawie | Tak |
| Zamek klucza drzwi przednich | Tak |
| Usuwalne panele boczne | Tak |
| Zdejmowalne drzwi przednie | Tak |
| Maksymalny udźwig | 60 kg |
| Zamek klucza drzwi tylnych | Nie |
| Rodzaj chłodzenia | Pasywne |
| Relingi | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 640 mm |
| Głębokość produktu | 600 mm |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Rozmiar | 48,3 cm (19") |
| Dane opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| W zestawie nakrętki | Tak |
| Dołączone śruby | Tak |
| Czujnik temperatury | Nie |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy