Producenci
Szafa rack Lanberg WF01-6412-10S (12U; 635mm / 600mm / 450 mm; wisząca; Szklane; 19''; kolor szary) (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Pojemność stelaża | 12U |
| Kolor produktu | Szary |
| Model | Szafa wisząca |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Maksymalny udźwig | 60 kg |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość montażu (min) | 1,2 mm |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Głębokość montażu (max) | 1,5 mm |
| Waga produktu | 21 kg |
| Głębokość produktu | 450 mm |
| Wysokość produktu | 640 mm |
| Rozmiar | 48,3 cm (19") |
Gwarancja 24 miesiące