Producenci
Szafa sieciowa wisząca 10" 9U rack 312x300, drzwi szyba, szary, niedzielona, złożona, 30kg
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Pojemność opakowania | 69264 cm³ |
| Cechy | |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Opcje instalacji | Do zawieszenia na ścianę |
| Materiały | Stal |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 464 mm |
| Głębokość opakowania | 360 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 10 kg |
| Głębokość produktu | 300 mm |
| Szerokość produktu | 312 mm |
| Szerokość opakowania | 370 mm |
| Waga produktu | 7 kg |
| Dane logistyczne | |
| Maska z numerem seryjnym | 94032080 |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
Gwarancja 24 miesiące