Producenci
Szafa sieciowa wisząca 19" 4U, SOHO 241 x 540 x 400 mm, drzwi szyba, szary, niezłożona, 60kg
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Szary |
| Pojemność stelaża | 4U |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Materiały | Stal |
| Zamek klucza drzwi przednich | Tak |
| Zamek | Tak |
| Konstrukcja drzwi przednich | Szkło |
| Maksymalny udźwig | 60 kg |
| Konstrukcja panelu bocznego | Stal |
| Model | Szafa wisząca |
| Kąt otwierania drzwi | 200° |
| Panele boczne w zestawie | Tak |
| Styl drzwi przednich | Szklane drzwi |
| Konstrukcja drzwi tylnych | Stal |
| Zamek klucza drzwi tylnych | Nie |
| Styl drzwi tylnych | Ślepy |
| Zamek na klucz panelu bocznego | Nie |
| Punkty ryglowania | 1 |
| Styl panelu bocznego | Ślepy |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 241 mm |
| Szerokość produktu | 540 mm |
| Rozmiar | 48,3 cm (19") |
| Głębokość montażu (min) | 17 cm |
| Waga produktu | 10 kg |
| Głębokość produktu | 400 mm |
| Głębokość montażu (max) | 27 cm |
| Dane opakowania | |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Głębokość opakowania | 440 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 11 kg |
| Szerokość opakowania | 575 mm |
| Wysokość opakowania | 155 mm |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Dbaj o odpowiednią wentylację, aby uniknąć przegrzewania sprzętu zamontowanego w szafie. Ostrożnie obchodzić się z elementami szklanymi, mogą się stłuc i spowodować skaleczenia. Przed przystąpieniem do instalacji upewnij się, że ściana jest w stanie utrzymać odpowiedni ciężar szafy. |
Gwarancja 24 miesiące