Producenci
Szafa sieciowa wisząca 19" 4U rack 600x450, drzwi pełne, szary, niedzielona, złożona, 60kg
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Jasnoszary |
| Model | Szafa wisząca |
| Konstrukcja drzwi przednich | Stal |
| Pojemność stelaża | 4U |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Materiały | Stal |
| Rodzaj chłodzenia | Pasywne |
| Produkt wstępnie zmontowany | Tak |
| Zamek | Tak |
| Maksymalny udźwig | 60 kg |
| Waga i rozmiary | |
| Rozmiar | 48,3 cm (19") |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Głębokość produktu | 450 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Ostrożnie obchodzić się z elementami szklanymi, mogą się stłuc i spowodować skaleczenia. Przed przystąpieniem do instalacji upewnij się, że ściana jest w stanie utrzymać odpowiedni ciężar szafy. Dbaj o odpowiednią wentylację, aby uniknąć przegrzewania sprzętu zamontowanego w szafie. |
Gwarancja 24 miesiące