Producenci
Szafa sieciowa wisząca DYNAmic 19" 16U rack 600x600, drzwi szyba, czarny, niedzielona, złożona, 60kg
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiały | Stal |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Model | Szafa wisząca |
| Konstrukcja panelu bocznego | Stal |
| Konstrukcja drzwi przednich | Szkło |
| Maksymalny udźwig | 60 kg |
| Panele boczne w zestawie | Tak |
| Usuwalne panele boczne | Tak |
| Zamek | Tak |
| Zamek klucza drzwi przednich | Tak |
| Pojemność stelaża | 16U |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Waga produktu | 34 kg |
| Wysokość produktu | 816 mm |
| Głębokość produktu | 600 mm |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 630 mm |
| Pojemność opakowania | 324198 cm³ |
| Wysokość opakowania | 875 mm |
| Głębokość opakowania | 830 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 27,8 kg |
| Dane logistyczne | |
| Maska z numerem seryjnym | 94032080 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85381000 |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
Gwarancja 24 miesiące