Producenci
Szafa sieciowa wisząca DYNAmic 19" 9U rack 600x600, drzwi szyba, szary, niedzielona, złożona, 60kg
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Model | Szafa wisząca |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Materiały | Stal galwanizowana Szkło |
| Maksymalny udźwig | 60 kg |
| Kolor produktu | Szary |
| Pojemność stelaża | 9U |
| Zamek | Tak |
| Zamek klucza drzwi przednich | Tak |
| Konstrukcja drzwi przednich | Szkło |
| Zdejmowalne drzwi przednie | Tak |
| Zamek na klucz panelu bocznego | Tak |
| Panele boczne w zestawie | Tak |
| Regulowane szyny montażowe | Tak |
| Usuwalne panele boczne | Tak |
| Konstrukcja panelu bocznego | Stal |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Rozmiar | 48,3 cm (19") |
| Głębokość produktu | 600 mm |
| Wysokość produktu | 505 mm |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 20 kg |
| Głębokość opakowania | 520 mm |
| Pojemność opakowania | 203112 cm³ |
| Szerokość opakowania | 630 mm |
| Wysokość opakowania | 505,1 mm |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85381000 |
| Maska z numerem seryjnym | 94032080 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Ostrożnie obchodzić się z elementami szklanymi, mogą się stłuc i spowodować skaleczenia. Przed przystąpieniem do instalacji upewnij się, że ściana jest w stanie utrzymać odpowiedni ciężar szafy. Dbaj o odpowiednią wentylację, aby uniknąć przegrzewania sprzętu zamontowanego w szafie. |
Gwarancja 24 miesiące