Producenci
Szafa sieciowa wisząca Unique 19" 20U rack 600x600, drzwi szyba, szary, niedzielona, złożona, 100kg
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Konstrukcja drzwi przednich | Szkło |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Panele boczne w zestawie | Tak |
| Pojemność stelaża | 20U |
| Maksymalny udźwig | 100 kg |
| Kolor produktu | Szary |
| Model | Szafa wisząca |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 600 mm |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Dane opakowania | |
| Pojemność opakowania | 442780 cm³ |
| Szerokość opakowania | 650 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 41 kg |
| Głębokość opakowania | 650 mm |
| Pozostałe funkcje | |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 600 x 560 x 980 mm |
| Dane logistyczne | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Maska z numerem seryjnym | 94032080 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85381000 |
Gwarancja 24 miesiące