Producenci
Szafa wisząca 19'' 9U Digitus 509x600x600 mm, kolor szary (RAL 7035)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Maksymalny udźwig | 100 kg |
| Konstrukcja drzwi przednich | Szkło |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Panele boczne w zestawie | Tak |
| Pojemność stelaża | 9U |
| Kolor produktu | Szary |
| Materiały | Stal Szkło |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Model | Szafa wisząca |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 600 mm |
| Rozmiar | 48,3 cm (19") |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Dane opakowania | |
| Pojemność opakowania | 236178 cm³ |
| Szerokość opakowania | 650 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 24 kg |
| Głębokość opakowania | 650 mm |
| Dane logistyczne | |
| Maska z numerem seryjnym | 94032080 |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85381000 |
Gwarancja 24 miesiące