Producenci
Szafa wisząca 19 cali 16U Digitus 820x600x600 mm, kolor szary (RAL 7035)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Model | Szafa wisząca |
| Pojemność stelaża | 16U |
| Panele boczne w zestawie | Tak |
| Zamek na klucz panelu bocznego | Tak |
| Materiały | Stal |
| Maksymalny udźwig | 100 kg |
| Usuwalne panele boczne | Tak |
| Konstrukcja drzwi przednich | Szkło |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Kolor produktu | Szary |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 820 mm |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Waga produktu | 36 kg |
| Głębokość produktu | 600 mm |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 650 mm |
| Pojemność opakowania | 367575 cm³ |
| Głębokość opakowania | 650 mm |
| W zestawie nakrętki | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | 38 kg |
| Dołączone śruby | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Maska z numerem seryjnym | 94032080 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85381000 |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
Gwarancja 24 miesiące