Producenci
Szafa wisząca DIGITUS Professional DN-19 WM-V6U-SL cabinet - 6U
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Pojemność opakowania | 173184 cm³ |
| Cechy | |
| Materiały | Stal |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Opcje instalacji | Do zawieszenia na ścianę |
| Typ wentylacji | Aktywne |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość opakowania | 320 mm |
| Szerokość produktu | 640 mm |
| Waga produktu | 19 kg |
| Głębokość produktu | 309 mm |
| Wysokość produktu | 800 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 21 kg |
| Szerokość opakowania | 660 mm |
| Dane logistyczne | |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
| Maska z numerem seryjnym | 94032080 |
Gwarancja 24 miesiące