Producenci
Szafa wisząca NWS 19" Slim Line 3HE rotierbar, 2HE fix, 145x500x475 mm, kolor szary (RAL 7035)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Maksymalny udźwig | 30 kg |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Panele boczne w zestawie | Tak |
| Konstrukcja drzwi przednich | Szkło |
| Model | Szafa wisząca |
| Kolor produktu | Szary |
| Pojemność stelaża | 3U |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 145 mm |
| Szerokość produktu | 525 mm |
| Głębokość produktu | 475 mm |
| Rozmiar | 48,3 cm (19") |
| Dane opakowania | |
| Pojemność opakowania | 42400 cm³ |
| Głębokość opakowania | 500 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 9,5 kg |
| Szerokość opakowania | 530 mm |
| Dane logistyczne | |
| Maska z numerem seryjnym | 94032080 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85381000 |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
Gwarancja 24 miesiące