Producenci
Szafa zamykana na zamek A-LAN SS-42U-600-800-01-C (42U; 19''; 2050mm / 600mm / 800 mm; stojąca; Otwierane, Pełne, Szklane; 600 kg; kolor czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Maksymalny udźwig | 300 kg |
| Pojemność stelaża | 42U |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiały | Stal |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 106 kg |
| Rozmiar | 48,3 cm (19") |
| Wysokość produktu | 2050 mm |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Głębokość produktu | 800 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie przekraczaj maksymalnego obciążenia szafy, aby uniknąć uszkodzenia lub wypadków. Należy upewnić się, że szafa jest prawidłowo zamocowana, aby zapobiec przewróceniu. Upewnij się, że instalacja elektryczna jest wykonywana przez wykwalifikowany personel, aby zapobiec zagrożeniu pożarem. |
Gwarancja 24 miesiące