Producenci
Szafka DIGITUS SoHoline DN-19 09-U cabinet - 9U
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Pojemność stelaża | 9U |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Panele boczne w zestawie | Tak |
| Konstrukcja drzwi przednich | Szkło |
| Kolor produktu | Szary |
| Maksymalny udźwig | 100 kg |
| Model | Szafa wisząca |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 22,5 kg |
| Głębokość produktu | 450 mm |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 650 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 21 kg |
| Pojemność opakowania | 181675 cm³ |
| Głębokość opakowania | 500 mm |
| Pozostałe funkcje | |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 600 x 470 x 450 mm |
| Dane logistyczne | |
| Maska z numerem seryjnym | 94032080 |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85381000 |
Gwarancja 24 miesiące