Producenci
Szafka do ładowania laptopów Avtek Charging Cart 30
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Liczba kół | 4 szt. |
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | Szafka multimedialna |
| Zastosowanie | Laptop |
| Ilość półek | 2 |
| Maksymalna wielkość ekranu | 39,6 cm (15.6") |
| Moc | |
| Wbudowana ładowarka | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 820 mm |
| Waga produktu | 72 kg |
| Wysokość produktu | 900 mm |
| Szerokość produktu | 660 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy zasilacza. Chronić przed wilgocią. Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy