Producenci
Szafka warsztatowa PRO Neo Tools 12 szuflad
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Ilość szuflad | 12 |
| Zamykanie | Tak |
| Kolor produktu | Czarny Pomarańczowy |
| Typ zamka | Zamek centralny |
| Blokada kół | Tak |
| Materiał obudowy | Stal |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Koła transportowe | Tak |
| Rozmiar kół | 5" |
| Materiał blatu | Aluminum |
| Maksymalny udźwig | 600 kg |
| Blat z miejscami na wkrętaki i akcesoria | Tak |
| Typ prowadnic | Kulkowy |
| Perforacja boczna | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Długość produktu | 1105 mm |
| Szerokość produktu | 465 mm |
| Wysokość produktu | 978 mm |
| Wymiary szuflad | Małe szuflady: niskie 25,25 x 40 x 6 cm + wysokie 25,25 x 40 x 13,9 cm Duże szuflady: niskie 56 x 40 x 6 cm + wysokie 56 x 40 x 13,9 cm |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące