Producenci
Szafka wisząca 19'' 4U 568x400 drzwi szklane RAL7035
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Zamek | Tak |
| Produkt wstępnie zmontowany | Tak |
| Kolor produktu | Jasnoszary |
| Styl panelu bocznego | Ślepy |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Konstrukcja drzwi przednich | Szkło/stal |
| Panele boczne w zestawie | Tak |
| Zamek klucza drzwi przednich | Tak |
| Model | Szafa wisząca |
| Pojemność stelaża | 4U |
| Maksymalny udźwig | 30 kg |
| Materiały | Stal |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 230 mm |
| Głębokość produktu | 350 mm |
| Waga produktu | 4,3 kg |
| Szerokość produktu | 550 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Ostrożnie obchodzić się z elementami szklanymi, mogą się stłuc i spowodować skaleczenia. Przed przystąpieniem do instalacji upewnij się, że ściana jest w stanie utrzymać odpowiedni ciężar szafy. Dbaj o odpowiednią wentylację, aby uniknąć przegrzewania sprzętu zamontowanego w szafie. |
Gwarancja 24 miesiące