Producenci
Szatkownica GEFU Laola G-89429
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Srebrny |
| Materiały | Stal nierdzewna Tworzywo sztuczne |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Minimalna grubość plastra | 1 mm |
| Osłona | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Maksymalna grubość plastra | 9 mm |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 140 mm |
| Długość produktu | 380 mm |
| Wysokość produktu | 75 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiaj w pobliżu źródła ognia. Trzymaj z dala od dzieci. Używaj zgodnie z przeznaczeniem. |
Fabryczna Gwarancja 60 miesięcy