Producenci
Szatkownica WMF Kult X (80W)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Kolor produktu | Czarny Półprzezroczysty, Biały Chromowy |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Podkładka antypoślizgowa | Tak |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Moc | 80 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość opakowania | 240 mm |
| Głębokość produktu | 225 mm |
| Waga produktu | 1,83 kg |
| Szerokość opakowania | 178 mm |
| Wysokość produktu | 175 mm |
| Szerokość produktu | 326 mm |
| Wysokość opakowania | 318 mm |
| Wydajność | |
| Pojemność miski | 1,25 l |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie zanurzać urządzenia w wodzie ani innych płynach. Przed rozpoczęciem czyszczenia odłączyć urządzenie od zasilania. Nie używać z uszkodzonym przewodem zasilającym lub wtyczką. |
Gwarancja 24 miesiące