Producenci
Szatkownica mini GEFU PRIMELINE G-29227
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiały | Tworzywo sztuczne Stal nierdzewna |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Osłona | Tak |
| Możliwość zawieszenia | Tak |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 70 mm |
| Waga produktu | 240 g |
| Długość produktu | 282 mm |
| Wysokość produktu | 190 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość | 1 |
Gwarancja 24 miesiące