Producenci
Szatkownica z regulacją GEFU VIOLI G-50440
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Typ ostrza | Płynny |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne ABS, Stal nierdzewna |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Rodzaj krajalnicy | Ręczny |
| Liczba pozycji cięcia | 5 |
| Ostrza ze stali nierdzewnej | Tak |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 22 mm |
| Głębokość produktu | 323 mm |
| Szerokość produktu | 79 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Używaj zgodnie z przeznaczeniem. Nie pozostawiaj w pobliżu źródła ognia. Trzymaj z dala od dzieci. |
Fabryczna Gwarancja 60 miesięcy