Producenci
Szczotka do prostowania włosów Esperanza Kelly EBP006 (kolor czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Moc | 50 W |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Wydajność | |
| Regulowany termostat | Tak |
| Temperatura (min) | 80 °C |
| Model | Szczotka do prostowania |
| Powłoka ceramiczna | Tak |
| Odpowiedni do rodzaju włosów | Normalnych Grubych Cienkich |
| Prostowanie włosów | Tak |
| Temperatura (maks) | 230 °C |
| Ergonomia | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Obrotowe połączenie przewodu | Tak |
| Bezpieczne w użyciu | Tak |
| Długość przewodu | 1,8 m |
Gwarancja 24 miesiące