Producenci
Szczotka prostująca PROFICARE PC-GB 3021
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Wieszak typ | Oczko do wieszania |
| Obrotowa podstawa | Tak |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Moc | 37 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100-240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 45 mm |
| Głębokość produktu | 65 mm |
| Szerokość produktu | 260 mm |
| Wydajność | |
| Teksturyzacja włosów | Nie |
| Regulowany termostat | Tak |
| Prostowanie włosów | Nie |
| Zakręcanie włosów | Nie |
| Przeznaczenie | Suche/Mokre włosy |
| Suszenie włosów | Tak |
| Funkcja jonizacji | Nie |
| Technologia | Ciepły |
| Model | Szczotka z gorącym powietrzem |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość załączników | 2 |
| Ergonomia | |
| Diody LED | Przełącznik |
| Obrotowe połączenie przewodu | Tak |
| Bezprzewodowy | Nie |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
Gwarancja 36 miesięcy