Producenci
Szczypce GEFU ESSATTO G-11931
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Srebrny |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Możliwość zawieszenia | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 50 mm |
| Waga produktu | 80 g |
| Wysokość produktu | 18 mm |
| Długość produktu | 300 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość | 1 |
Gwarancja 24 miesiące