Producenci
Szklana pokrywka DEMEYERE 40850-754-0 - 20 CM
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiały | Stal nierdzewna Szkło Silikon |
| Kolor uchwytu | Srebrny |
| Ilość uchwytów | 1 |
| Kształt | Okrągły |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica | 20 cm |
| Wysokość produktu | 63 mm |
| Szerokość produktu | 200 mm |
| Długość produktu | 213 mm |
| Waga produktu | 520 g |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy