Producenci
Szklana pokrywka DEMEYERE 40850-756-0 - 24 cm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor uchwytu | Srebrny |
| Materiały | Stal nierdzewna Silikon Szkło |
| Ilość uchwytów | 1 |
| Kształt | Okrągły |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 68 mm |
| Średnica | 24 cm |
| Szerokość produktu | 253 mm |
| Waga produktu | 0,71 kg |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy