Producenci
Szklana pokrywka DEMEYERE 40850-760-0 - 32 cm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor uchwytu | Srebrny |
| Ilość uchwytów | 1 |
| Kształt | Okrągły |
| Materiały | Silikon Stal nierdzewna Szkło |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,14 kg |
| Średnica | 32 cm |
| Długość produktu | 334 mm |
| Wysokość produktu | 80 mm |
| Szerokość produktu | 320 mm |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy