Producenci
TECHLY ADAPTER/KABEL SIECIOWY USB-C NA GIGABIT ETHERNET RJ45 1M
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Długość kabla | 1 m |
| Materiał pokrycia styków | Nikiel |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Materiał płaszcza | Tkanina |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Standard kabla | Cat6 |
| Kolor produktu | Srebrny Czarny |
| Kształt kabla | Okrągły |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Realna szybkość przesyłania danych | 1000 Mbit/s |
| Złącze 2 | Męska |
| Typ przewodu | Żyłowy |
| Złączka 1 | USB Type-A/USB Type-C |
| Złącze 1 | Męska |
| Izolacja kabla | F/UTP (FTP) |
| Złączka 2 | RJ-45 |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 56 g |
| Średnica zewnętrzna | 5,6 mm |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty zgodności | REACH CE RoHS |
| Dane logistyczne | |
| Okres gwarancji | 1 lat(a) |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie narażaj kabla na działanie ekstremalnych temperatur, płynów lub ostrych przedmiotów, aby zapobiec uszkodzeniom. Produkty zawierające składniki elektroniczne nie powinny być wyrzucane do zwykłego śmietnika. Zwróć je do punktu zbiórki odpadów elektronicznych. Upewnij się, że kabel jest właściwie podłączony, aby uniknąć ryzyka przegrzania lub uszkodzenia sprzętu. |
Gwarancja 24 miesiące