Producenci
TECHLY ADAPTER/KABEL SIECIOWY USB-C NA GIGABIT ETHERNET RJ45 3M
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Materiał płaszcza | Tkanina |
| Złączka 1 | USB Type-A/USB Type-C |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Kolor produktu | Czarny Srebrny |
| Złącze 1 | Męska |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Materiał pokrycia styków | Nikiel |
| Realna szybkość przesyłania danych | 1000 Mbit/s |
| Standard kabla | Cat6 |
| Izolacja kabla | F/UTP (FTP) |
| Typ przewodu | Żyłowy |
| Złączka 2 | RJ-45 |
| Długość kabla | 3 m |
| Złącze 2 | Męska |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Kształt kabla | Okrągły |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica zewnętrzna | 5,6 mm |
| Waga produktu | 121 g |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty zgodności | CE RoHS REACH |
| Dane logistyczne | |
| Okres gwarancji | 1 lat(a) |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie narażaj kabla na działanie ekstremalnych temperatur, płynów lub ostrych przedmiotów, aby zapobiec uszkodzeniom. Produkty zawierające składniki elektroniczne nie powinny być wyrzucane do zwykłego śmietnika. Zwróć je do punktu zbiórki odpadów elektronicznych. Upewnij się, że kabel jest właściwie podłączony, aby uniknąć ryzyka przegrzania lub uszkodzenia sprzętu. |
Gwarancja 24 miesiące