Producenci
TECHLY STOJAK MOBILNY TV LED/LCD 37-70 CALI 50KG 2 (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Okres gwarancji | 1 lat(a) |
| Konstrukcja | |
| Funkcja anti-theft | Nie |
| Model | Przenośny stojak podłogowy z płaskim panelem |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 17 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ilość | 1 |
| Ergonomia | |
| Zakres kąta nachylenia | -10 - 10° |
| Koła | Tak |
| Wbudowana poziomica | Nie |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Regulowany | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85299097 |
| Montaż | |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 200 400 x 400 300 x 300 600 x 200 600 x 400 mm 200 x 300 200 x 200 mm 400 x 300 |
| Minimalna wielkość ekranu | 94 cm (37") |
| Maksymalny uchwyt VESA | 600 x 400 mm |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Maksymalna wielkość ekranu | 177,8 cm (70") |
| Maksymalny udźwig | 50 kg |
| Minimalny uchwyt VESA | 200 x 200 mm |
| Typ mocowania | Podłoga |
Gwarancja 36 miesięcy