Producenci
TECHLY STOJAK PODŁOGOWY DO TELEWIZORA 32-70 CALI 4 (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Okres gwarancji | 1 lat(a) |
| Cechy | |
| Kolor ramy | Czarny, Srebrny |
| Interfejs do montażu panelu | 800 x 400 |
| Materiał blatu | Metal |
| Szuflady | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Półki | Nie |
| Maksymalny udźwig | 40 kg |
| Kolor blatu | Czarny |
| Maksymalna wielkość ekranu | 177,8 cm (70") |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 34,5 kg |
| Ergonomia | |
| Obrotowa podstawa | Tak |
Gwarancja 3 miesiące