Producenci
TECHLY UCHWYT ŚCIENNY LUB VESA TV DO GŁOŚNIKA SOUNDBAR REGULOWANY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Interfejs do montażu panelu | 600 x 400 600 x 200 400 x 600 400 x 200 400 x 400 mm 400 x 300 mm 500 x 400 |
| Maksymalny udźwig | 8 kg |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ mocowania | Ściana |
| Przeznaczenie | Ściana |
| Materiały | Stal |
| Standard VESA | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,6 kg |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie przekraczaj maksymalnej wagi lub rozmiaru ekranu przewidzianego dla danego uchwytu. Upewnij się, że uchwyt jest zamontowany na odpowiedniej ścianie/biurku zgodnie z instrukcją producenta. Regularnie sprawdzaj mocowania i dokręcaj śruby w razie potrzeby, aby uniknąć upadku monitora/telewizora. |
Gwarancja 24 miesiące