Producenci
TECHLY WZMACNIACZ EXTENDER SYGNAŁU 4K HDMI DO 40M
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE RoHS |
| Certyfikaty zgodności | CE RoHS |
| Ilość | 1 |
| Częstotliwość | 340 MHz |
| Złączka 2 | HDMI |
| Złączka 1 | HDMI |
| Cechy | |
| Obsługiwane tryby wideo | 2160p |
| Model | Wzmacniacz AV |
| Maksymalna rozdzielczość | 4096 x 2160 px |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kompatybilność 3D | Tak |
| HDCP | Tak |
| Maksymalny dystans transferu | 40 m |
| Wersja HDCP | 2.2 |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 13 mm |
| Głębokość produktu | 51 mm |
| Waga produktu | 51 g |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 28 x 51 x 13 mm |
| Szerokość produktu | 28 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Cechy dostawcy | |
| Kod dostawcy | 100501 |
Gwarancja 36 miesięcy