Producenci
THERMALTAKE TH240 SNOW ARGB (2X120MM) MIEDZIANY BLOK CPU CL-W301-PL12SW-A
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Tworzywo bloku wodnego | Miedź |
| Złącze wentylatora | 3-pin |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Moc | |
| Natężenie pompy | 12/5 V |
| Prąd wentylatora | 0,38 A |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość chłodnicy | 27,3 cm |
| Długość tuby | 40 cm |
| Głębokość chłodnicy | 12 cm |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 120 x 120 x 25 mm |
| Wysokość chłodnicy | 2,7 cm |
| Wydajność | |
| Maksymalna prędkość wentylatora | 1500 RPM |
| Obsługiwane gniazda procesora | Socket FM1 LGA 2011 (Socket R) Gniazdo AM2+ LGA 1366 (Socket B) Socket AM3+ Socket AM4 LGA 1200 (Socket H5) Gniazdo AM2 Socket FM2 LGA 1151 (Socket H4) LGA 1150 (Socket H3) LGA 2011-v3 (Socket R) Gniazdo AM3 LGA 2066 LGA 1155 (Socket H2) LGA 1156 (Socket H) |
| Przeznaczenie | Procesor |
| Poziom hałasu wentylatora (max) | 28,2 dB |
| Model | Chłodnica cieczy all-in-one |
| Maksymalny przepływ powietrza | 59,28 ft3/min |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 1,31 mmH2O |
| Prędkość motora pompy (maksymalna) | 3300 RPM |
| Pozostałe funkcje | |
| Tworzywo tuby | Guma |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
Gwarancja 24 miesiące