Producenci
THERMALTAKE TH360 ARGB SNOW EDITION (3X120MM) MIEDZIANY BLOK CPU CL-W302-PL12SW-A
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Liczba wentylatorów | 3 wentylatory |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Tworzywo bloku wodnego | Miedź |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Złącze wentylatora | 3-pin |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | |
| Natężenie pompy | 12/5 V |
| Prąd wentylatora | 0,38 A |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość chłodnicy | 12 cm |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 120 x 120 x 25 mm |
| Szerokość chłodnicy | 39,5 cm |
| Wysokość chłodnicy | 2,7 cm |
| Wydajność | |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 1,31 mmH2O |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 2011 (Socket R) Gniazdo AM2+ LGA 1366 (Socket B) Gniazdo AM2 Socket FM2 LGA 1155 (Socket H2) LGA 1156 (Socket H) Socket AM4 LGA 1151 (Socket H4) LGA 1150 (Socket H3) LGA 1200 (Socket H5) Socket FM1 Socket AM3+ LGA 2011-v3 (Socket R) Gniazdo AM3 LGA 2066 LGA 1356 (Socket B2) |
| Model | Chłodnica cieczy all-in-one |
| Maksymalna prędkość wentylatora | 1500 RPM |
| Poziom hałasu wentylatora (max) | 28,2 dB |
| Maksymalny przepływ powietrza | 59,28 ft3/min |
| Przeznaczenie | Procesor |
| Prędkość motora pompy | 3300 RPM |
| Pozostałe funkcje | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Tworzywo tuby | Guma |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |