Producenci
THERMALTAKE THE TOWER 500 TEMPERED GLASS*3 120MM*2 - BLACK CA-1X1-00M1WN-00
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Filtr przeciwkurzowy | Tak |
| Obsługiwany typ płyty głównej | EATX micro ATX Mini-ITX ATX |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Maksymalna długość kart graficznych | 35,5 cm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Midi Tower |
| Boczne okno | Tak |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 27,5 cm |
| Ilość zatok 3.5" | 4 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Liczba slotów rozszerzeń | 9 |
| Model | PC |
| Materiały | SPCC Szkło hartowane |
| Ilość zatok 2,5 " | 8 |
| Panel(e) ze szkła hartowanego | Tak |
| Maksymalna długość PSU | 20 cm |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 398 mm |
| Wysokość produktu | 608 mm |
| Szerokość produktu | 388 mm |
| Waga produktu | 14,8 kg |
| Nośnik danych | |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5 3.5" |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Wejście audio | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Wyjście audio | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Uważaj na ostre krawędzie podczas montażu. Trzymaj produkt z dala od źródeł wody, aby zapobiec uszkodzeniom elektrycznym. Zapewnij odpowiednią wentylację obudowy, aby uniknąć przegrzewania się komponentów. |
| Chłodzenie | |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 140 120 280 mm 240 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic bocznych | 120 240 360 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 140 mm 120 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów bocznych | 120 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 2 |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 2x 120 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 140 mm 120 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 2 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów dolnych | 120 mm |
| Obsługiwane rozmiary wentylatorów radiatora dolnego | 120 240 |
| Maksymalna ilość wentylatorów dolnych | 2 |
| Maksymalna ilość wentylatorów bocznych | 3 |
| Zasilanie | |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Obsługiwany typ zasilaczy | PS2 |
Gwarancja 24 miesiące